My style

Shop-a-holic

23. dubna 2011 v 15:34 | Rockmantic
Ve čtvrtek, když bylo to volno, jsme vyjeli do Brna na menší nákupy. Ulovila jsem tam pár dobrých kousků.

T t t - shirt

13. dubna 2011 v 21:45 | Rockmantic
Toto jsou moje nejnovější úlovky za poslední dobu :). Když se mi podaří někam vyjet, tak si něco koupím, když ne, tak si koupím něco jako většinu přes net. Jak si povšimnete, začíná má éra zelené barvy :D Nějak jsem si ji poslední dobou zamilovala.Avril Lavigne

24. listopadu 2010 v 16:50 | Rockmantic
Někdo ji nenávidí, někdo miluje. Patřím k té většině, která ji miluje. I když poslední dobou uznávám, není o ní skoro nic. CD se snad ani nedočkám a bůh ví, kdy bude. Začala jsem ji poslouchat teprv před 3 rokama. Od té doby je to můj vzor, spíše inspirace. Ať už jakkoliv. I kdyby se po ní slehla zem, pořád bude mojim vzorem a budu ji mít ráda. :)
fucking-lie

My shoes...

7. října 2010 v 21:23 | Rockmantic
Hahh :D. Tak Vám představuji mou kolekci botů do každého počasí. Miluju své boty, kdo né že x) Nejradši mám conversky, kterých mám 5 párů ^^ a hned po té glády x) Dnes jsem si vyšla po dlouhé době na podpatkách a mám puchýře. Mé :D ...
fucking-lie

Polyvore.com

19. srpna 2010 v 23:22 | Rockmantic
Na tuhle stránku chodím ráda když se nudím. Ráda dělám různé sety a kombinuju různé oblečení x). Ráda tam hledám od ostatních inspiraci. Už jsem tam dlouho zaregistrovaná a pořád něco vymýšlím. Pod perex vám dám pár svých setů. Mé sety jsou inspirované mým stylem x). Doufám, že se budou líbit ^^.
fucking-lie

My lover Jack Skellington

12. srpna 2010 v 21:58 | Rockmantic
Hodně lidí už si asi opravdu myslí, že jsem se zbláznila. Ale ano mají pravdu. Jsem zblázněná do Jacka Skellingtona. Sháním s ním stále víc a víc věcí, od nejmenších drobností tak po oblečení. Jsem vážně na něm závislá a přitom je to pro ostatní jen kostlivec nebo "woodoo" či "emo" panenka. Ale pro mě ne! Zamilovala jsem si ho díky filmu Nightmare before christmas. Pod perexem máte mou sbírku. x) (toho "by Avril" si nevšímejte, mám to stáhlé ze svého FB)

fucking-lie
 
 

Reklama