I hate my clone

13. dubna 2011 v 22:26 | Rockmantic |  Naked world
Zdravím vás. Zase jsem se dokopala k nějakému článku. Taky jsou u vás takové výkyvy teplot? To je hrozný. Minulý týden hezky teplo nebo před 2 týdny a ted chčije a je pěkná zima. No brr. Na velikonoční prázdniny jak vidím se má ale oteplit, což mě velice, ale velice těší :). Na prázdniny zatím nic naplánovaného nemám. Raději nic neplánovat než se potom rozčilovat. Ale tak trošičku je, že bysme jeli někam na kolách a nebo někam vyšli tady po památkách s kámoškama a drahýma. Ale zase mě vůbec netěší, že hned po velikonocích dělám přijímací zkoušky! A potom hned další den opět. Ve čtvrtek a v pátek do školy nejdu, na to bych se mohla vážně vybodnout. Budu nevyspaná a nesoustředěná, takže budu doma a udělám si prodloužený víkend.
Ve škole toho ted vůbec moc není a když už, tak se stejně neučím. Strašně to odbývám. Bud si napíšu tahák a nebo to opíšu ze sešitu. Jímala mě hrůza jak jsem viděla 3 stránky chemie a naučit se je. S mojí fintou jsem to uměla za hodinu a zítra jen trochu doučím, takže frrr!
Znáte ten pocit, že se po vás někdo opakuje, že? Ale u mě už to přesahuje všechny hrany normality. Pokaždé když ji vidím ve škole, přejede mě nehorázný vztek a nejradši bych ji rozbila papulu. Styděla bych se za to, co dělá ona. Nechodil bych někomu na oči, když se tak nehorázně opakuje. Unesla jsem, že si kupuje stejný věci, chodí stejně oblíkaná, má stejné názory, podobné fotky, ale to že, má úplně stejný pokoj jak já, je už prostě nehorázny VRCHOL! Přijde vám to třeba, že řeším blbosti, jo třeba jo, ale můžete mi říct co z toho máte? Já bych v tom pokoju nesnesla byt! Určitě bych si neudělala pokoj někoho, koho nenávidím. Toto prostě není možné. Styď se za sebe ty kopírko. Já se prostě musím smát nic jinýho nejde. Já si něco vymyslím a druhá pí.. to jen tak zkopíruje no. Dnešní svět je tak hnusnej, neoriginální, že se mi chce zvracet.
Konečně v neděli, začínají u nás zase dorosti sezónu. Takže se s kámoškou půjdem podívat na ty naše nemehla :D Konečně nebudu sedívat doma. Celý víkend budu zase někde v trapu a zase určitě nevydržím bez kapky alkoholu :(. Ale nu co, kašlu na to! Ale uvidím, třeba nebude potřeba. Uvidím kdy se zase ozvu. xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertkakly Albertkakly | E-mail | Web | 8. června 2018 v 0:54 | Reagovat

The prostate related is the central section of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to create the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some from the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to consider to be sure a wholesome prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to choose prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama