I hate my clone

13. dubna 2011 v 22:26 | Rockmantic |  Naked world
Zdravím vás. Zase jsem se dokopala k nějakému článku. Taky jsou u vás takové výkyvy teplot? To je hrozný. Minulý týden hezky teplo nebo před 2 týdny a ted chčije a je pěkná zima. No brr. Na velikonoční prázdniny jak vidím se má ale oteplit, což mě velice, ale velice těší :). Na prázdniny zatím nic naplánovaného nemám. Raději nic neplánovat než se potom rozčilovat. Ale tak trošičku je, že bysme jeli někam na kolách a nebo někam vyšli tady po památkách s kámoškama a drahýma. Ale zase mě vůbec netěší, že hned po velikonocích dělám přijímací zkoušky! A potom hned další den opět. Ve čtvrtek a v pátek do školy nejdu, na to bych se mohla vážně vybodnout. Budu nevyspaná a nesoustředěná, takže budu doma a udělám si prodloužený víkend.
Ve škole toho ted vůbec moc není a když už, tak se stejně neučím. Strašně to odbývám. Bud si napíšu tahák a nebo to opíšu ze sešitu. Jímala mě hrůza jak jsem viděla 3 stránky chemie a naučit se je. S mojí fintou jsem to uměla za hodinu a zítra jen trochu doučím, takže frrr!
Znáte ten pocit, že se po vás někdo opakuje, že? Ale u mě už to přesahuje všechny hrany normality. Pokaždé když ji vidím ve škole, přejede mě nehorázný vztek a nejradši bych ji rozbila papulu. Styděla bych se za to, co dělá ona. Nechodil bych někomu na oči, když se tak nehorázně opakuje. Unesla jsem, že si kupuje stejný věci, chodí stejně oblíkaná, má stejné názory, podobné fotky, ale to že, má úplně stejný pokoj jak já, je už prostě nehorázny VRCHOL! Přijde vám to třeba, že řeším blbosti, jo třeba jo, ale můžete mi říct co z toho máte? Já bych v tom pokoju nesnesla byt! Určitě bych si neudělala pokoj někoho, koho nenávidím. Toto prostě není možné. Styď se za sebe ty kopírko. Já se prostě musím smát nic jinýho nejde. Já si něco vymyslím a druhá pí.. to jen tak zkopíruje no. Dnešní svět je tak hnusnej, neoriginální, že se mi chce zvracet.
Konečně v neděli, začínají u nás zase dorosti sezónu. Takže se s kámoškou půjdem podívat na ty naše nemehla :D Konečně nebudu sedívat doma. Celý víkend budu zase někde v trapu a zase určitě nevydržím bez kapky alkoholu :(. Ale nu co, kašlu na to! Ale uvidím, třeba nebude potřeba. Uvidím kdy se zase ozvu. xoxo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama