It's crazy how people changing

9. března 2011 v 23:30 | Rockmantic |  Naked world
Nadpis článku si neberte doslova.
Jak jsem se zmiňovala, včera jsem byla na koncertě Kabátů, který byl naprosto luxusní. Ty efekty byly ohromující a ten kdo je poslouchá, přichází o hodně.
Zrcadlovku, kterou jsem měla na ebayi za tak málo peněz vyhlídlou jsem samzřejmě propásla. Takže žádné skákání do stropu radostí, ale mlácení hlavou o zeď.
Nebyla bych to já, abych nebyla zase nemocná. Ehr, zase? Spíš stále, furt, pořád dokola. Mám snad nevyléčitelný kašel a rýmu. Je možné abych byla 3 měsíce v kuse nemocná, u mě asi ano. Ještě před chvílí jsem měla zase teplotu, tak ještě zítra budu doma, ale v pátek už chci jít do škole. A o víkendu samozřejmě ven.
Řekla jsem si, to že se blízcí lidi mění ať už k horšímu nebo lepšímu nebudu tolik prožívat, přeci já jen taky procházím dobou změn. Neudržela jsem se, musela jsem napsat kámošce, co se děje s tou druhou. Druhá kámoška se ted začala bavit více s tou třetí a nás si vůbec nevšímá. Jsme pro ni snad vzduch? Ozve se jen když něco potřebuje. Třetí je jako by k ní byla snad přikovaná nebo co. Chci jít s druhou kámoškou ven, ale třetí musí jít taky. Ona si to druhá kámoška třeba uvědomí, ale pozdě. Řekla jsem, jak se lidi budou chovat ke mě, tak já k nim. Bohužel mají smůlu v tom, že já vracím ránu desetkrát víc, ale nemyslete si o mně že jsem mrcha. Neříkám, že někdy nejsu více s nějakou kámoškou, ale jsem vlastně se všema stejně. Bohužel druhá kámoška je furt, ale furt s tou třetí. Správně bych jí to měla říct a né to tady psát, ale nechci se jí o tom zmiňovat. Chci, aby si svou chybu uvědomila sama nebo bych potom za tu špatnou byla já. Není mi to její chování jedno, ale nechci s tím nic dělat, když zatím ani ona. Toť vše.
Také obrázky k článkům neplácám sem jen tak. Mají k článku vztah a je jen na vás jak si to přeberete a zapojíte fantazii spojení obrázku s článkem.
Jdu spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eunice Eunice | Web | 13. března 2011 v 17:46 | Reagovat

Kabátov mám rada...jedna z tých mála českých/slovenských kvalitných a dobrých skupín.
Nie si v tom sama, ja bývam chorá aj štyri mesiace :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama