I'm starting to lose?

7. března 2011 v 16:46 | Rockmantic |  Naked world
Přišla ke mně nálada něco po dlouhé době napsat. Po 2 měsících :)
Nemívám zase tolik času. Snažím se "učit" na přijímačky. Na školu drbu. Dneska jsem nešla na odpolední hodiny, protože bylo ve tříde pouhých 15 stupňů. Jo myslela jsem že zmrznu!
Nesnáším učitelku angličtiny alias naši třídní. Zasedla si na mě hnusným způsobem. Zdechni!
Nehorázně se těším na střední školu. Jak prostě vypadnu tady z toho blázince. Těším se na nové lidi, nové prostředí, nové zážitky něco jako "nový život". S těma nejlepšíma budu jen přes uličku, takže mi to nedělá problém.
Taky se zmíním na způsob Luczynčinýho článku tu. Sem snad poslední dobou taky tu druhou kámoškou? Proč se vždycky musím ptát já Nechceš jít ven? Nezajdem někam?, přece kdyby chtěli tak se zeptají sami. No jo, nechci se na takové věci ptát, potom si připadám jako bych se vtírala. Někdy se mě na tyto věci ptají lidi, od kterých bych to vážně nečekala, od kterých bych to čekala, tak to si musím vynutit, vydupat. Ta se baví s tou, ta zas s tou. Já vás neodkopnu, ale až se zeptáte Nepůjdem ven? Odpovím, promin už mám něco s jinou/jiným. Potom si teprv uvědomíte jaké to je a vlastně budete doma sedět na prdeli v hezkém počasí jak já ted. Co člověk nezažije, nikdy nepochopí. Všechno je to ted tak poslední dobou.Dej Bože ať už jsou prázdniny!
O víkendu mě chytla nakupovací nálada a dívala jsem se různě po e-shopech. Stejně to zase skončilo u aukra a ebaye. Na aukru jsem našla, tak krásný kraťase, které jsem sháněla po celé Olympii v Brně, no samozřejmě hned jsem si je objednala a v týdnu bych je měla mít doma. Potom jsem se dívala dále po mé vytoužené zrcadlovce. Nedávno jsem ji měla vyhlídlou na aukru, ale bohužel jsem si vzpomněla 2 po skončení aukce, což mě dokáže hodně naštvat, když šlo o tu zrcadlovku kurňa! Ale včera jsem našla na ebayi o mnohem levnější a končí zítra juchů :) Snad se mi ji podaří ulovit!
Dnes přišli naše školní trička, které se vážně povedly a maminka dovezla lístky na Kabáty, kam jedu KUPODIVU s kámoškou a nemusela jsem ani o to žádat, aby se mnou jela, napsala mi sama *údiv*. Tudíž se ve středu zase uliju ze škole, protože budu dospávat zítřejší večer.
Od včerejška mám hnusný suchý kašel. Doufám že to není zánět průdušek což ted u nás ve městě řádí. Na začátku ledna jsem chytla vlastně neštovice a od té doby nejsem schopná být zdravá. Ať už je to rýma nebo kašel, tak je to dost otravné už. Vždycky jsem měla tak dobrou imunitu, teď po neštovicích vůbec. Začíná mě polívat jakési horko a leze na mě únava, doufám že neleze na mě teplota :X !
Ještě bych málem zapomněla na to, že jsem se na jarní prázdniny nabarvila na tmavě hnědo. Mně se líbí blond i hnědá, nevím u čeho zůstat.
Měla bych dělat úkol do angličtiny, kde mi zadala milvaná učitelka, tak lehké téma, že by to nevymyslela ani ona! Ale jdu se vrhnout na jarní design, tento už mě nebaví.
Musím říct, že počasí je zatím krásný. Dívala jsem se a předpověď a už má být kolem 12 stupňů, no mazec!
Omlouvám se, písmenko "o" mi na klávesnici blbne. Začíná mě srát! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama