Březen 2011

It's crazy how people changing

9. března 2011 v 23:30 | Rockmantic |  Naked world
Nadpis článku si neberte doslova.
Jak jsem se zmiňovala, včera jsem byla na koncertě Kabátů, který byl naprosto luxusní. Ty efekty byly ohromující a ten kdo je poslouchá, přichází o hodně.
Zrcadlovku, kterou jsem měla na ebayi za tak málo peněz vyhlídlou jsem samzřejmě propásla. Takže žádné skákání do stropu radostí, ale mlácení hlavou o zeď.
Nebyla bych to já, abych nebyla zase nemocná. Ehr, zase? Spíš stále, furt, pořád dokola. Mám snad nevyléčitelný kašel a rýmu. Je možné abych byla 3 měsíce v kuse nemocná, u mě asi ano. Ještě před chvílí jsem měla zase teplotu, tak ještě zítra budu doma, ale v pátek už chci jít do škole. A o víkendu samozřejmě ven.
Řekla jsem si, to že se blízcí lidi mění ať už k horšímu nebo lepšímu nebudu tolik prožívat, přeci já jen taky procházím dobou změn. Neudržela jsem se, musela jsem napsat kámošce, co se děje s tou druhou. Druhá kámoška se ted začala bavit více s tou třetí a nás si vůbec nevšímá. Jsme pro ni snad vzduch? Ozve se jen když něco potřebuje. Třetí je jako by k ní byla snad přikovaná nebo co. Chci jít s druhou kámoškou ven, ale třetí musí jít taky. Ona si to druhá kámoška třeba uvědomí, ale pozdě. Řekla jsem, jak se lidi budou chovat ke mě, tak já k nim. Bohužel mají smůlu v tom, že já vracím ránu desetkrát víc, ale nemyslete si o mně že jsem mrcha. Neříkám, že někdy nejsu více s nějakou kámoškou, ale jsem vlastně se všema stejně. Bohužel druhá kámoška je furt, ale furt s tou třetí. Správně bych jí to měla říct a né to tady psát, ale nechci se jí o tom zmiňovat. Chci, aby si svou chybu uvědomila sama nebo bych potom za tu špatnou byla já. Není mi to její chování jedno, ale nechci s tím nic dělat, když zatím ani ona. Toť vše.
Také obrázky k článkům neplácám sem jen tak. Mají k článku vztah a je jen na vás jak si to přeberete a zapojíte fantazii spojení obrázku s článkem.
Jdu spát.

I'm starting to lose?

7. března 2011 v 16:46 | Rockmantic |  Naked world
Přišla ke mně nálada něco po dlouhé době napsat. Po 2 měsících :)
Nemívám zase tolik času. Snažím se "učit" na přijímačky. Na školu drbu. Dneska jsem nešla na odpolední hodiny, protože bylo ve tříde pouhých 15 stupňů. Jo myslela jsem že zmrznu!
Nesnáším učitelku angličtiny alias naši třídní. Zasedla si na mě hnusným způsobem. Zdechni!
Nehorázně se těším na střední školu. Jak prostě vypadnu tady z toho blázince. Těším se na nové lidi, nové prostředí, nové zážitky něco jako "nový život". S těma nejlepšíma budu jen přes uličku, takže mi to nedělá problém.
Taky se zmíním na způsob Luczynčinýho článku tu. Sem snad poslední dobou taky tu druhou kámoškou? Proč se vždycky musím ptát já Nechceš jít ven? Nezajdem někam?, přece kdyby chtěli tak se zeptají sami. No jo, nechci se na takové věci ptát, potom si připadám jako bych se vtírala. Někdy se mě na tyto věci ptají lidi, od kterých bych to vážně nečekala, od kterých bych to čekala, tak to si musím vynutit, vydupat. Ta se baví s tou, ta zas s tou. Já vás neodkopnu, ale až se zeptáte Nepůjdem ven? Odpovím, promin už mám něco s jinou/jiným. Potom si teprv uvědomíte jaké to je a vlastně budete doma sedět na prdeli v hezkém počasí jak já ted. Co člověk nezažije, nikdy nepochopí. Všechno je to ted tak poslední dobou.Dej Bože ať už jsou prázdniny!
O víkendu mě chytla nakupovací nálada a dívala jsem se různě po e-shopech. Stejně to zase skončilo u aukra a ebaye. Na aukru jsem našla, tak krásný kraťase, které jsem sháněla po celé Olympii v Brně, no samozřejmě hned jsem si je objednala a v týdnu bych je měla mít doma. Potom jsem se dívala dále po mé vytoužené zrcadlovce. Nedávno jsem ji měla vyhlídlou na aukru, ale bohužel jsem si vzpomněla 2 po skončení aukce, což mě dokáže hodně naštvat, když šlo o tu zrcadlovku kurňa! Ale včera jsem našla na ebayi o mnohem levnější a končí zítra juchů :) Snad se mi ji podaří ulovit!
Dnes přišli naše školní trička, které se vážně povedly a maminka dovezla lístky na Kabáty, kam jedu KUPODIVU s kámoškou a nemusela jsem ani o to žádat, aby se mnou jela, napsala mi sama *údiv*. Tudíž se ve středu zase uliju ze škole, protože budu dospávat zítřejší večer.
Od včerejška mám hnusný suchý kašel. Doufám že to není zánět průdušek což ted u nás ve městě řádí. Na začátku ledna jsem chytla vlastně neštovice a od té doby nejsem schopná být zdravá. Ať už je to rýma nebo kašel, tak je to dost otravné už. Vždycky jsem měla tak dobrou imunitu, teď po neštovicích vůbec. Začíná mě polívat jakési horko a leze na mě únava, doufám že neleze na mě teplota :X !
Ještě bych málem zapomněla na to, že jsem se na jarní prázdniny nabarvila na tmavě hnědo. Mně se líbí blond i hnědá, nevím u čeho zůstat.
Měla bych dělat úkol do angličtiny, kde mi zadala milvaná učitelka, tak lehké téma, že by to nevymyslela ani ona! Ale jdu se vrhnout na jarní design, tento už mě nebaví.
Musím říct, že počasí je zatím krásný. Dívala jsem se a předpověď a už má být kolem 12 stupňů, no mazec!
Omlouvám se, písmenko "o" mi na klávesnici blbne. Začíná mě srát! :D


Cher - You Haven't Seen The Last Of Me

7. března 2011 v 16:14 | Rockmantic |  Dead player
Včera jsem shlédla film Burlesque (Varieté), ve které mě zaujala tato písnička hned při prvních tónech písničky.