Happy Xmas

23. prosince 2010 v 23:52 | Rockmantic |  Naked world
Po roce, tu máme zase Vánoce. Jo už klepaj na dveře, co klepaj, buší, div nerozbijí dveře. Tento rok, jsou pro mě jako každý druhý den. Nevím, těším se na ně, netěším se na ně. Je to prostě tento rok jiný. Dárky vím jaké dostanu, žádná moc velká překvapení, narozdíl od toho jak jsem byla třeba malá. Čím jsem, starší, tím víc nevím co chci na Vánoce. Aspoň nejsem náročná. Těším se až bude po zítřku a budu mít klid. Ano zní to pesimisticky.
Asi začínám být opět zamilovaná. A opět nesnesitelná svými náladami, které burácejí jednou tak po druhé tak. Jsem přecitlivělá. A to všechno dělaj ty Vánoce.
Zjistila jsem také, že alkohol je můj kamarád. Vždy o víkendech. Netíží mne to, já vím kdy přestat. Až budu chtít. S kouřením jsem taky kdysi přestala, ted kouřím jen příležitostně. I to chci dát pryč. Přece, já nenávidím kuřáky, smrad z cigaret, kouř, tak nekuř holka! Ani jednu o víkendě!
Bordel v pokoji. Nechci jít spát. Chci jít spát pozdě, abych vstala pozdě, a aby mi ten den rychle utekl. Mám na zítřek toho hodně naplánovaného.
Uhm. I love you guys.

Krásné Vánoce přeji Všem!

fucking-lie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama