Prosinec 2010

Happy Xmas

23. prosince 2010 v 23:52 | Rockmantic |  Naked world
Po roce, tu máme zase Vánoce. Jo už klepaj na dveře, co klepaj, buší, div nerozbijí dveře. Tento rok, jsou pro mě jako každý druhý den. Nevím, těším se na ně, netěším se na ně. Je to prostě tento rok jiný. Dárky vím jaké dostanu, žádná moc velká překvapení, narozdíl od toho jak jsem byla třeba malá. Čím jsem, starší, tím víc nevím co chci na Vánoce. Aspoň nejsem náročná. Těším se až bude po zítřku a budu mít klid. Ano zní to pesimisticky.
Asi začínám být opět zamilovaná. A opět nesnesitelná svými náladami, které burácejí jednou tak po druhé tak. Jsem přecitlivělá. A to všechno dělaj ty Vánoce.
Zjistila jsem také, že alkohol je můj kamarád. Vždy o víkendech. Netíží mne to, já vím kdy přestat. Až budu chtít. S kouřením jsem taky kdysi přestala, ted kouřím jen příležitostně. I to chci dát pryč. Přece, já nenávidím kuřáky, smrad z cigaret, kouř, tak nekuř holka! Ani jednu o víkendě!
Bordel v pokoji. Nechci jít spát. Chci jít spát pozdě, abych vstala pozdě, a aby mi ten den rychle utekl. Mám na zítřek toho hodně naplánovaného.
Uhm. I love you guys.

Krásné Vánoce přeji Všem!

fucking-lie

Asher Lane - New Days

23. prosince 2010 v 23:51 | Rockmantic |  Dead player
Oh. Písnička z reklamy na Niveu. Jak jsem ji slyšela, musela jsem si ji hned najít. Hřejivý pocit pohody, pohladí nervy, zahřeje u srdce. Půvabný hlas, krásná melodie.


Days full concerns, ended

14. prosince 2010 v 22:21 | Rockmantic |  Naked world
Muhehee. Za okny se chumelí a chumelí. Nos zmrzlý a červený jak bambulka, ruky taktéž, to je tak, když někdo někde zapomene rukavice a je líný je hledat. Sníh padá do tváře. Rouzpouští se. Studený a přitom hřejivý pocit.
Poslední týden ve škole. Ach, učivo, naskákej mi samo do hlavy. Máme toho tento týden vážně jaksi moc. Ach, školo, proč jsi taková vtěrka. Jak já miluji víkendy.
No, příští týden Vánoce. Nepřipadá mi to tak ani zdaleka. Čím víc jsem starší, tím méně chci dárků. Haha.
Zjistila jsem, že se bojím klaunů a šašků. Nabíhá mi z nich husí kůže, když je vidím naživo. Nemám je ráda! Dneska v noci, mě třeba přijdou vykuchat, že jsem todle o nich napsala. Máte dveře otevřený. Čekám Vás.
Závislák na jahodovým džusu. Jo jsem. Má droga. Ou jak chutné.
Chichi chacha, blýská se na lepší časy? Možná. V hledání sama sebe. Nalézám sama sebe. Ale stále ještě nenašla. O tom tato doba je. Hledat sama sebe. Miauu.
Mokrá hučka na hlavě. Psaní stupidního článku. Poslouchání Good life. Skypování.

fucking-lie

OneRepublic - Good Life

13. prosince 2010 v 22:41 | Rockmantic |  Dead player
Ách. Ta je tak nehorázně pohodová. Dokáže pohladit nervy. Není nad něco uklidňujícího.


Hello, my name is Angel

3. prosince 2010 v 18:23 | Rockmantic |  Naked world
Ave. Jedna vločka, tisíc vloček. Zastavte to někdo! Sluníčko přijd.
Včera jsem vytáhla lyže a šla lyžovat po tom roce. No, zas až tak mě to nebavilo, abych pravdu řekla :D.
V 5 jsem přijela z nehtů. Nechala jsem si udělat gelový nehty, i když jsem k nim měla vždy velmi negativní názor. Prostě mé dokousané nehty byly hrozné, toť vše.
Há. Dneska ve škole jsme měli Mikulášskou nadílku. Já chodila za anděla. Po projítí celé školy padla na mě unáva.
Přemýšlím, že nastartuju PS a udělám nový design, tento už je přece je trošku staršího typu.
Achjo, dostavila se nuda. Jdi pryč!
No půjdu se umýt, umýt vlasy, vyfénovat, narovnat a udělat vlnky :D. A večer snad do ulic za drahýma :).

Mé články bez podstaty, ale vážně nemusíte vůbec číst. > Formspring

fucking-lie

Formspring

3. prosince 2010 v 18:15 | Rockmantic

Založila jsem si formspring. Formspring je od toho, kde se můžete na všechno ptát, tak pokud máte nějaké dotazy, tak je pište tam. Budu se snažit co vždy nejdříve odpisovat :)


JET - Are You Gonna Be My Girl?

3. prosince 2010 v 18:05 | Rockmantic |  Dead player
Písnička, kterou mi poslal nedávno na oposlech můj drahý. Neuškodí vám si ji taky pustit a potom zase a zase, protože jinak to nejde :D Play play play!