Listopad 2010

Oh my fucking god, something starts letter S, snow!

29. listopadu 2010 v 17:08 | Rockmantic |  Naked world
Hm. Ráno se probudím, okna zavalená sněhem. Vůbec se mi to nelíbí. Sníh sice k Vánocům patří, ale ta zima, prostě fuj.
Sedím, topení vypnuté. Musím počkat než se zapne. Achjo. Ruky mám studené a není mi zrovna teplo :D.
Už aspoň tak týden mě škrábe v krku a mám ucpaný nos. Mrška nemoc se dostavuje, ale pořád nechce přijít. Mé tělo ji odhání! Joo, mám silný imunitní systém, se kterým jsem nemocná tak jednou do roka. Hm, ale tomuhle se nedá říct nemoc.
Přijde mi, že teď nemusím do škole nic dělat. Všechno mám pomalu hotové za hodinu. Už ani ted nemám co do škole na práci.
Pátek, řach bum NEJDE net. Musím si vystačit tady s tímto n n e e h h o o r r á á z z n n ě pomalým netem. No jo, pořád lepší než nic. Do pátku ani nepůjde.
Mám hlad nebo na něco chuť? Doprčic, jdu si pro něco. Můj žaludek je hrozně nenažraný.
Řekla jsem si, že nahlídnu na face a půjdu uklízet. Šup šup. A stejně tu furt sedím. Ale už půjdu, musím nebo už tady v tom bordelu nestrpím :D.

fucking-lie

My drawings

25. listopadu 2010 v 15:03 | Rockmantic |  Gallery
Nepatřím mezi ty lidi, kteří umí malovat, takže nečekejte něco Hej. Když se chce, tak vždy vznikne něco, za co se nemusíme stydět. No, tak jsem se odhodlala Vám ukázat mé amatérské kresby.
To se tak jednou ke mně dostavil malířský duch.

fucking-lie

I´m ch ch ch cherry bomb

24. listopadu 2010 v 17:02 | Rockmantic |  Naked world
To je strašný jak ten čas rychle utíká, hlavně o víkendu. Už jsem tu totiž zase dlouho nebyla. V týdnu nemám čas a nechci tu psát bláboly. A o víkendu nejsem většinou doma, pořád někde lítám. Venku vlezlé počasí. Chvíli prší, chvíli sněží.
I´m dreaming. Říkám si, že to je lehký a zvládnu to. Realita je ale poněvadž vždy jiná, těžší a horší. Všechno vždycky dopadne jinak než bych si představovala. No jo, jsem snílek. Měla bych s tím přestat.
Lidé kolem mě jsou jiní než jsem si vždycky o nich myslela. Buď mám kudlu v zádech a nebo shit na hlavě. Jen nejsem ten typ člověka co všechno rozháže, takže je mi to upřímně jedno.
Problémy poslední dobou snadno hážu za hlavu a zkouším si z nich nic nedělat. Lepší než nějakou bezvýznamnou kravinu dusit v sobě. Nemáme času nazbyt. Musíme užívat života, čistě, ladně bez  nějakých pitomých problémů. Nikdy nevíte co vám osud přichystá.
Jsem spokojená sama se sebou. Mám chyby, které si uvědomuju. Nehodlám je měnit.

fucking-lieAvril Lavigne

24. listopadu 2010 v 16:50 | Rockmantic |  My style
Někdo ji nenávidí, někdo miluje. Patřím k té většině, která ji miluje. I když poslední dobou uznávám, není o ní skoro nic. CD se snad ani nedočkám a bůh ví, kdy bude. Začala jsem ji poslouchat teprv před 3 rokama. Od té doby je to můj vzor, spíše inspirace. Ať už jakkoliv. I kdyby se po ní slehla zem, pořád bude mojim vzorem a budu ji mít ráda. :)
fucking-lie