Srpen 2010

Emilie Autumn - Opheliac

31. srpna 2010 v 21:59 | Rockmantic |  Dead player
Má oblíbená písnička od této velice půvabné a originální dámy. Tahle byla moje první, kterou jsem slyšela. Na poprvé se mi až tak nelíbila, ale později jsem si ji velice zamilovala. Emilie má úžasný svůj styl a písničky také x). Dále mám od ní ráda Shalott, Rose red atd.


deviantART.com

31. srpna 2010 v 21:07 | Rockmantic |  Gallery
Tady Vám přináším mé oblíbené fotografky a fotografy, které mě nečím zaujali a mají určitě velký talent x). Tito patří mezi mé oblíbené a že jich není málo. Máte tady k tomu i jednu ochutnávku, tak si vyberte ^^.
(plná velikost> zobrazit obrázek)

fucking-lie

Holiday is dead...

30. srpna 2010 v 20:58 | Rockmantic |  Naked world
Po dlouhé době se Vám zase ozývám. Poslední dobou jsem neměla čas a pár divných dní. Pár vysmátých, hodně smutných. Vše se opět vyřešilo, výbornou cestou a já jsem šťastná jako nikdy předtím.
Poslední dobou začínám mít tohle počasí ráda, žádné horko, žádný otravný hmyz, venku je skvěle. I když sem tam zaprší, ale to není na škodu. Blížící se podzim a s ním obchody úžasného oblečení jsou nejlepší.
V pátek slavím narozeniny a už sem dojíždí kolotoče na letošní pouť. Mám ráda pouťovou atmosféru, která tady za chvíli začne x). A k tomu ještě slavím narozeniny. Happy!
Ve středu se nastupuje do škole. Těším se i netěším. Bude mi smutno po kámoších co ted jdou vlastně do prváku. Ale těším se zase na své kamarády. Na naše vysmáté dny a kraviny. Luxusní je, že v pátek máme volno. Jop.
Dneska mi došel nový notebook k narozeninám ^^. Celé odpoledne jsem jenom přesouvala data, myslela jsem že mě klepne. Naštěstí už je všechno přenesený a už mám klid xP.
Nevěděla jsem o čem psát, když jsem tu dlouho nebyla, tak jsem Vám to trochu shrnula.
Jsem prostě teď poslední dobou šťastná a doufám, že mi to vydrží delší dobu. Vím, zase stres ze škole bude hrozný, ale přece není to takový stres jako teď co jsem prožívala poslední dny.

Holiday is dead, school lives.
fucking-lie

Polyvore.com

19. srpna 2010 v 23:22 | Rockmantic |  My style
Na tuhle stránku chodím ráda když se nudím. Ráda dělám různé sety a kombinuju různé oblečení x). Ráda tam hledám od ostatních inspiraci. Už jsem tam dlouho zaregistrovaná a pořád něco vymýšlím. Pod perex vám dám pár svých setů. Mé sety jsou inspirované mým stylem x). Doufám, že se budou líbit ^^.
fucking-lie

Sunny day

16. srpna 2010 v 11:10 | Rockmantic |  Naked world
Slunečný den a hned je mi líp x). Včera mi bylo hrozně, ale všechno se vyříkalo a je mi líp. Jsem ráda, snad už se ti večera nebudou opakovat. Teď si jedu odpočinout na tři dny na chalupu s holkama, taková naše menší House party, takže to asi nebude odpočinkové, jak sebe znám. Snad se to vydaří všechno bez hádek a budu moct si v klidu užívat zbytek prázdnin. Do konce prázdnin máme ještě s holkama naplánováno hodně akcí, takže se určitě nudit nebudu. Nechápu jak se někdo může o prázkách opravdu nudit? Já jsem si všechno naplánovala a je mi fajn x). Fakt jsem hrozně ráda, že jsme si to všechno vyříkaly i když už to opakuju po druhé, ale ulevilo se mi, i když jsem druhé straně trochu dala ránu do srdce. Ale bohužel realita je taková. Měla bych se jít chystat, naplnit batoh žrádlem a oblečením, které se mi tam ani nevleze, ale ještě sedím u počítače. Však mám ještě dost času, i když si to říkám pokaždé a pokaždé dobíhám bus. Mějte se hezky a užívejte si prázdniny x)
fucking-lieI have a sad life ...

15. srpna 2010 v 22:19 | Rockmantic |  Naked world
Nesnáším tyhle večery! Po tváři se mi koulí slzy. A já zase nevím co mám dělat. Bojím se co bude zítra, co bude za týden. Trápím se, trápím šíleně jednu osobu a tak já to nechci. Nejhorší je na tom, že se nemohu nikomu svěřit, protože by mně nikdo nepochopil, možná tak akorát vysmál a o to já nestojím. Poslední dobu nikomu něvěřím, všechno mi přijde tak hnusné. Můžu se akorát svěřit tak do zdi nebo na tomhle bezvýznamném blogu, kterej nikdo nečte, což nechci, aby ho vůbec někdo četl. Poslední týden je všechno jiné, a jen díky mě. Nenávidím se. Nechci tu bejt, chci na chvíli zmizet a dát si dohromady myšlenky, ale tu příležitost nemám a proto se utápím ve svých slzách a myšlenkách. Ach jo. Chci život lehčí. Proč mě nikdo nědokáže pochopit? Chci odtud pryč. Chci křídla a odletět hodně daleko od svého života a vzlétnout ze dna, na kterém právě jsem. Nechci tu bejt...

Když padaly hvězdy a já viděla dvě spadnout, přála jsem si dvě přání. Místo toho, aby se vyplnily, tak se obrátily proti mě. Nemám slov.

A to jsem tady chtěla psát na blogu o tým, jak svůj život mám ráda a bez problémů.
fucking-liePlacebo - Twenty Years

15. srpna 2010 v 22:18 | Rockmantic |  Dead player
Celou dobu jsem poslouchala tuhle písničku jak jsem psala tento článek. Vyvolává ve mě pocit, který nedokážu popsat v tuto chvíli. Cítím sem tak hrozně. Nechci té osobě ubližovat, ale poslední dobu to nějak nejde.


Friday 13th

13. srpna 2010 v 22:43 | Rockmantic |  Naked world
Říkám si, proč je dneska tak všechno divné a aha, ono je pátek 13.? Ráno se probudím v 5 hodin, nohy mě svědí a tak sem nemohla vůbec spát. Potom jsem se probudila v 10 hodin a nohy stále svědily, k tomu se přidaly napuchlé ruce a ztížené dýchání. Asi jsem opravdu alergická na slunce. Odpoledne bylo vše v pořádku, ale ted mám napuchlé i chodidla u nohou, bolí mně když chodím. Těším se jak ulehnu do postele a mé tělo si odpočine. Sotva sednu k počítači, když si i tu chci odpočinout, tak nastává divný večer. Opět divný večer a to není asi tím pátkem 13. Večerní hádky, které sé stávají každodenní záležitostí. Dneska opět vlna těchto hádek. Mám hlavu jak balon, proč není život prostě jen lehký bez překážek? Nechci bojovat, když nemám síly. Dochází mi odpovědi a už mi nic nedává smysl. Nevím co chci. Nevím co od života čekat. Teď se cítím jak malý človíček uprostřed opuštěnýho ostrova a nevím jak přežít. Nechci bojovat o život, život mě to nachystal a nalinkoval, tak jak to asi má být a s tím já nechci hýbat. Nechci, aby se tyto večery stále a stále dokola furt o tým jedným opakovaly. Chci se probudit z těchto hnusných večerů, které se táhnou hodiny. Chci být stále ta malá holčička, které neřešila žádné problémy a neměla žádné starosti...

fucking-lie

Little shopping day ...

13. srpna 2010 v 22:31 | Rockmantic |  Naked world
Zdravím. Dneska jsem si vyjela s mamkou na nákupy. Nakoupila jsem si jídlo, které potřebuju na náš 3 denní pobyt na chalupě s beruškama a mamku jsem zatáhla i do Deichmanna s domněním, že tam budou conversky za poloviční cenu. A ejhle! Koupila jsem si conversky za úžasnou cenu, jsem z nich opravdu nadšená. Dávám je pod perex. x)
fucking-lie

My lover Jack Skellington

12. srpna 2010 v 21:58 | Rockmantic |  My style
Hodně lidí už si asi opravdu myslí, že jsem se zbláznila. Ale ano mají pravdu. Jsem zblázněná do Jacka Skellingtona. Sháním s ním stále víc a víc věcí, od nejmenších drobností tak po oblečení. Jsem vážně na něm závislá a přitom je to pro ostatní jen kostlivec nebo "woodoo" či "emo" panenka. Ale pro mě ne! Zamilovala jsem si ho díky filmu Nightmare before christmas. Pod perexem máte mou sbírku. x) (toho "by Avril" si nevšímejte, mám to stáhlé ze svého FB)

fucking-lie

Tři sestry - Mexiko

12. srpna 2010 v 21:06 | Rockmantic |  Dead player
Ha. Příští pátek se chystáme s holkama na koncert Tří sester v Buchlovicích. Doufám, že nám to vyjde, protože ráda bych na ně zajela. Tuhle písničku mám od nich asi nejradši, kterou určitě znáte. x)


I

12. srpna 2010 v 21:00 | Rockmantic |  I
Řekla jsem si, že se vám i trochu představím. Načež by vám to bylo číst můj blog a mé články aniž byste o mě něco věděli. Nechci se nějak rozepisovat, tak vám to napíšu zkráceně x).
Jsem ztřeštěná, bláznivá, upřímná a někdy ukecaná. Ale i tak jsem dost stydlivá a žárlivá. Dost často sním a to mě nedělá dobrou. Miluji lidi kolem sebe, hudbu, oblečení a zvířata. Mezi mé oblíbené interprety v hudbě patří hlavně Avril, kterou už poslouchám dlouho dobu a zatím mě neomrzela. Dále poslouchám metal, rock, punk a i electro. Tahle hudba je prostě má a miluju ji x). Taky jsem závislá na oblečení. Miluju různé doplňky náramky, řetízky, ale také poslední dobou ujíždím na roztahovacích, které si i sama vyrábím. "Triček není nikdy dost" tím se taky často řídím a taky to tak vypadá. Jsem ujetá na boty ve stylu converse. Červená, černá a fialová barva mají u mě přednost před všemi barvami, tyhle barvy miluju a v mém šatníku mají největší zástup. A jako filmy jedině horory nebo drama. Mezi mé oblíbené jídlo patří tortilly a hlavně česká kuchyně. Také "mořské pokrmy" miluju. V jídle nejsem vůbec vybíravá, sním skoro vše. Nesnáším namyšlené lidi, pubertální děcka, ulhané lidi a falešné kamarády. Miluju jaro a léto, nesnáším zimu. Ráda jezdím na hory nerada k moři, tady toto je taková anomálie :D.

X!cht:

Mum and brother back to CZ yesterday...

10. srpna 2010 v 12:22 | Rockmantic |  Naked world
Ano, včera se vrátili máma s bratrem z dovolené z Paříže. Jeli si užívat do Disneylandu, ale já sem si užívat jet s něma nechtěla. Raději jsem zůstala doma s lidmi, které mám opravdu ráda a miluji. Máma mě potěšila moc krásným dárkem, který jsem ani nečekala. Dovezla mi triko a kraťasy Jacka (Nightmare before christmas), udělala mi neskutečnou radost x). Dneska mám naplánované si vyjet s holkama a láskou do Akvárka (restaurace). Když je hezky, nebudu přece sedět u počítače a nudit se, jak každý druhý jedinec podle svých statusů na Facebooku píše. Já si užívám prázdniny co mohu obklopenými úžasnými lidmi a jsem spokojená. Nic mi nechybí. Někdy se třeba den nevydaří tak jak má, ale druhý den je zas o něčem jiném. Tak se jdu nachystat, obléct mé nové triko a vyrazit na kolo x).
fucking-lie

Evanescence - Lies

10. srpna 2010 v 11:44 | Rockmantic |  Dead player
Právě tato písnička mi hrála když jsem zakládala blog. Od toho název blogu? Zaposlouchala sem se do ní a hlavou mi probíhaly různé nekalé myšlenky. Začátek písničky ve mně probouzí divný pocit. Amy Lee má úžasný hlas a tak si tu písničku určitě poslechněte. x)


Fucking lie or my naked world...

10. srpna 2010 v 2:56 | Rockmantic |  Naked world
Je úterý, 2:40 hodin ráno a já si právě v tuto dobu zakládám blog, nebo spíš píšu první článek. Můj blog je věnovaný jen mě a mým výplodům fantazie. Nechci, aby někdo o mém blogu věděl, nebudu nikde zvěřejňovat stránku tohodle blogu a už vůbec ne známým. Kdo chce, tak ať si počte mé nesrozumitelné články a třeba ať zavítá zpět, ale nebudu dělat z mého blogu disneyland. Hodně dlouho sem uvažovala jestli si založit blog, který vlastně bude jen o mě, o mém světě a životě, který já vlastně miluju, ale dokážu ho i k smrti nenávidět. Potřebuju se někdy vypsat a dostat ty "divné" myšlenky z hlavy a hned se mi udělá líp. Doufám, že se mi na blogu bude dařit i když už sem měla tucty blogů a každý mě omrzel, ale tento je o něčem jiným. Je.... o mém světě.
fucking-lie